GOLFO TAKELIAI

Tai daugiau nei žaidimas - tai nauja pramoga Lietuvoje!

 

 

 

 

 

 

Golfo takeliai – tai puikus pasirinkimas ieškantiems naujų laisvalaikio praleidimo galimybių!

Nuo šiol golfo žaidimu galėsite mėgautis bet kurioje savo pasirinktoje vietoje, nes golfo takeliai gali būti įrengiami tiek didelėse verslo konferencijų salėse, tiek ir mažose privačių namų erdvėse.

Golfo takeliai – tai nauja galimybė susipažinti su golfo žaidimu tiesiog savo namuose ar darbo vietoje.

Apie mus | Tomas Žemgulys

Manoma, kad golfas – tai tik turtingųjų žaidimas, tačiau mes siekiame pakeisti šį nusistovėjusį stereotipą ir įrodyti, kad golfas tai ne tik žaidimas ar sporto šaka, bet tuo pačiu tai puiki pramoga, kuria gali mėgautis kiekvienas.

Norėdami pakeisti nusistovėjusius stereotipus, siekiame įrodyti, kad golfas yra puiki bendravimo forma, kuri padeda atsipalaiduoti ir turiningai praleisti laisvalaikį, todėl šiam tikslui pasiekti gaminame ir su partneriais GolfGurion International pristatome naujovę Lietuvoje – golfo takelius, kurie gali būti įrengiami bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje tam, kad golfo žaidimu galėtumėte mėgautis net savo namų erdvėje, ofise, verslo susitikimuose ar net šeimos išvykose.

Golfo takeliai

Mūsų gaminami golfo takeliai yra ypatingi tuo, kad juos lengva transportuoti bei įrengti bet kurioje pasirinktoje erdvėje pagal Jūsų pageidaujamą takelio išdėstymo formą.

Gaminame trijų dydžių golfo takelius:

 • MINI
 • MEDIA
 • GRANDE

Golfo takelius gaminame iš aliuminio profilių, o tai takeliams suteikia ilgaamžiškumą ir lengvumą, todėl juos patogu ir lengva ne tik transportuoti, bet ir be papildomos pagalbos sumontuoti reikiamoje vietoje.

MINI takeliai. Tai apie 45 cm pločio golfo takelis, kurį sudaro 6 dalys. Šio tipo takelius rekomenduojame įrengti privačių namų patalpose ar mažesniuose įmonių biuruose.

MEDIA takeliai. Tai vidutinio dydžio – apie 55 cm pločio golfo takelis, kurį sudaro 5 dalys. Šio tipo takeliai tiks vidutinio dydžio įmonių poilsio zonoms, sanatorijų, viešbučių ar įvairių kitų laukimo salių patalpoms. Taip pat šio tipo golfo takeliai gali būti įrengiami net ir įvairiose mokslo įstaigose.

GRANDE takeliai. Tai kol kas didžiausi mūsų gaminami golfo takeliai, kuriuos sudaro septynios dalys, o plotis siekia apie 65 cm. Šio tipo takeliai yra skirti didelėms erdvėms, jie gali būti naudojami ir lauke pvz. įvairių poilsio namų, kaimo turizmo sodybų bei privačių namų lauko erdvėse.

Kadangi patys užsiimame golfo takelių projektavimu ir gamyba, galime pagaminti golfo takelius pagal Jūsų individualų poreikį.Priklausomai nuo takelio dydžio (Mini, Media, Grand) vieną takelį sudaro 5, 6, arba 7 dalys iš kurių  galima sudaryti įvairių skirtingų konfigūracijų golfo takelius.

Mūsų gaminami golfo takeliai gali būti įrengiami:

 • Įmonių poilsio zonose
 • Verslo susitikimų vietose
 • Biuruose
 • Poilsio ir reabilitacijos centruose
 • Viešbučiuose
 • Miestų parkuose
 • Kaimo turizmo sodybose
 • Kempinguose
 • Viešuose vaikų žaidimų kambariuose
 • Mokyklų ir vaikų darželių sporto ar laisvalaikio zonose
 • Privačių namų erdvėse
 • Bei kitose jūsų pasirinktose vietose
golfo-takeliai-taisykles

Takelis MINI

mini-golfo-takeliai

MINI takeliai. Tai apie 45 cm pločio golfo takelis, kurį sudaro 6 dalys. Šio tipo takelius rekomenduojame įrengti privačių namų patalpose ar mažesniuose įmonių biuruose.

Takelis MEDIA

Tomas Žemgulys

 

MEDIA takeliai. Tai vidutinio dydžio – apie 55 cm pločio golfo takelis, kurį sudaro 5 dalys. Šio tipo takeliai tiks vidutinio dydžio įmonių poilsio zonoms, sanatorijų, viešbučių ar įvairių kitų laukimo salių patalpoms. Taip pat šio tipo golfo takeliai gali būti įrengiami net ir įvairiose mokslo įstaigose.

Takelis GRANDE

grand golfo takeliai

GRANDE takeliai. Tai kol kas didžiausi mūsų gaminami golfo takeliai, kuriuos sudaro septynios dalys, o plotis siekia apie 65 cm. Šio tipo takeliai yra skirti didelėms erdvėms, jie gali būti naudojami ir lauke pvz. įvairių poilsio namų, kaimo turizmo sodybų bei privačių namų lauko erdvėse.

Paslaugos

Siekiame kiekvienam, norinčiam išbandyti golfo žaidimo teikiamą malonumą, suteikti galimybę šia pramoga pasimėgauti tiesiog užsisakius golfo takelio nuomą. Ar tai būtų gimtadienis, jubiliejus, mergvakaris ar bernvakaris, vestuvės ar įmonės šventės, esame įsitikinę, jog golfo takelis padės sukurti Jūsų šventei išskirtinę atmosferą, todėl būkite pirmi ir išmėginkite šią naujieną

Golfo takelio nuoma

Pagal susitarimą. KONTAKTAI: info@golfotakeliai.lt |+37067086500 (Tomas Žemgulys)

Į nuomos kainą taip pat įeina: lazdų ir kamuoliukų komplektas ir žaidimo taisykles.

golfo-takeliai

Nuotraukų galerija

Nuotraukų galerija

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.